Колачињата ни помогне да се испорача на нашите услуги. Преку употреба на нашите услуги, вие се согласувате со користење на cookies.
Совет: Други јазици се Google-преведени. Можете да ја посетите English верзија на оваа врска.
Логирај Се
x
or
x
x
Регистрирај се
x

or

Kutools за Outlook 7.00 - Белешки за изданија

Kutools за Outlook 7.00 се објавува со практични функции и одлични подобрувања. Можете да надградите или да имате бесплатен пробен период од оваа верзија со преземање од овде. Совет: целосна функција и функција, слободна трага во 45 дена!


стрела сино десен меур Новите карактеристики

1. Напредно печатење
1.1. Печати е-пошта без насловот на пораката и корисничкото име, но содржи позадина. Можете да одберете само да го испечатите телото на е-порака без насловот и корисничкото име и да ја испечатите позадината. Погледнете го екранот:

1.2 Печати листа на сите присутни на конкретен состанок. Погледнете го екранот:

2. Избор за печатење
Со оваа функција, можете да одберете да испечатите само дел од е-поштата или пораката. Погледнете го екранот:

3. Додај во групи
Со оваа функција, можете брзо да ги додадете сите адреси на е-пошта на испраќачите или примачите на избраните пораки во една / повеќе групи за контакти. Погледнете го екранот:

4. Отстранување (Контакт група)
Оваа функција е дизајнирана да ги премести определените членови од тековната контактна група во нова да ја подели оригиналната контактна група во две контакт групи. Погледнете го екранот:

5. Прекини (контакт група)
Оваа функција ќе го зачува секој член од тековно избраната контактна група како посебен контакт, а потоа ќе ја избрише оригиналната група за контакти. Погледнете го екранот:


стрела сино десен меур Подобрувања

1. Автоматски CC / BCC
Сега можете да додадете нови CC / BCC примачи во функцијата Auto CC / BCC со додавање контакт група. Погледнете го екранот:

2. Најновата верзија 7.00 го додава португалскиот јазик и не е целосно преведена.


стрела сино десен меур Фиксна

Фиксна: Овозможувањето Додавање датум при креирањето на нова опција за е-пошта ќе биде невалидно при креирање на нови пораки.Kutools за Outlook

Повеќе од 100 Напредни функции за Outlook 2010, 2013, 2016, 2019 и 365

екран застрелан kutools за изгледите мал за банер 201812

Повеќе функции | Free Download | Само $ 39.00 за стотици функции

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.