Колачињата ни помогне да се испорача на нашите услуги. Преку употреба на нашите услуги, вие се согласувате со користење на cookies.
Совет: Други јазици се Google-преведени. Можете да ја посетите English верзија на оваа врска.
Логирај Се
x
or
x
x
Регистрирај се
x

or

Kutools за Outlook 8.00 - Белешки за изданија

Kutools за Outlook 8.00 се објавува со практични функции и одлични подобрувања. Можете да надградите или да имате бесплатен пробен период од оваа верзија со преземање од овде. Совет: целосна функција и функција, слободна трага во 45 дена!


стрела сино десен меур Новите карактеристики

1. Потпис за контакт
Оваа функција ќе го претвори потписот во е-пошта на контакт во Outlook. Погледнете го екранот:

2. Статистика
Со оваа функција, можете брзо да го пресметате бројот на избрани пораки, бројот на примени пораки на час / ден / недела / месец и бројот на е-пораки во една / повеќе / сите папки во Outlook. Погледнете го екранот:

3. Прикажи број на предмети
на Сите папки покажуваат вкупен број на предмети функцијата ќе го прикаже вкупниот број на предмети во секоја папка на панелот за навигација со еден клик. На Сите папки покажуваат број на непрочитани ставки функцијата ќе го прикаже бројот на непрочитани ставки во секоја папка на панелот за навигација со еден клик. Погледнете го екранот:

стрела сино десен меур Подобрувања

1. Додај поздрав при одговор
Оваа функција сега поддржува да додаде поздрав во одговорите на е-пораките со името на примачот, презимето или целото име. Погледнете го екранот:


стрела сино десен меур Фиксна

1. Фиксна: На Напредно печатење функција вметнува Bcc поле на погрешно место при печатење на е-пошта во Outlook 2013.

2. Фиксна: панелот за автоматски текст не може да се затвори со кликање Kutools > Пане во Outlook 365.

3. Фиксна: Се појавува грешка кога се овозможува и Предупредување кога се одговорите сите опција и Вклучи се себеси кога ќе одговорам на сите опција.Kutools за Outlook

Повеќе од 100 Напредни функции за Outlook 2010, 2013, 2016, 2019 и 365

екран застрелан kutools за изгледите мал за банер 201812

Повеќе функции | Free Download | Само $ 39.00 за стотици функции

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.