Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Outlook 2010: Si të shtoni dosjen e dosjeve personale?

nxehtë
Amazing! Përdorni tabela efikase në Word (Office) si Chrome, Firefox dhe New Internet Explorer!

Lexo më shumë Shkarko falas

  1. Kliko Skedar në këndin e sipërm të majtë të ekranit.
  2. zgjedh Info >> Cilësimet e Llogarisë pastaj Cilësimet e llogarisë ... përsëri.
  3. Outlook-personal-dosje
  4. Kliko Skedat e të dhënave.
  5. Kliko Shto ...
  6. Ose kërkoni për një skedar PST ekzistues që keni, ose jepni një emër file për të krijuar një Dosje të re Personale.
  7. Kliko OK, pastaj Mbyll.

Outlook-2010-add-pstKutools për Outlook

Më shumë se 100 Funksione të Avancuara për Outlook 2010, 2013, 2016, 2019 dhe 365

kutools shtënë ekran për pamjen e vogël për banner 201812

më shumë Features | Shkarko falas | Vetëm $ 39.00 për qindra funksione

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.