Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Si të përdorni bcc në Outlook 2007 / 2010?

Ju mund të përdorni fushën e kopjimit të verbër të karbonit (bcc) për të dërguar një email tek disa njerëz në pamjen, nëse dëshironi të fshihni adresat e emailit nga secili marrës. Mund ta përdorni ose ta aktivizoni këtë fushë bcc sipas hapave në vijim:

1. Në Outlook 2010, kliko E-mail i ri për të krijuar një të re Mesazh Email in Ballina tab; në Outlook 2007, kliko I ri nga shiriti i veglave.

Outlook-BCC

Outlook-BCC-3
Në Outlook 2010 Në Outlook 2007

2. Zgjidhni Opcionet në dritaren e re të mesazheve të postës elektronike.

3. Në Shfaq fushat seksion, kliko Trego Bcc.

Outlook-BCC-2

4. Do të shfaqet fusha Bcc.

Mjetet e rekomanduara të produktivitetit

shtënë kutools outlook dukaks tab 1180x121
shtënë kutools outlook kutools plus tab 1180x121

Kutools për Outlook - Më shumë se 100 Funksione të Avancuara për Outlook, Përmirësoni Efikasitetin 70% Për ju

  • Operacionet e komplikuara dhe të përsëritura mund të bëhen një përpunim një herë në sekonda.
  • Dërgoni email të shumëfishta në mënyrë individuale me një klikim dhe automatikisht përpara me rregulla.
  • Auto CC / BCC çdo email dërgues dhe i lehtë për rregullimin e rregullave, dhe auto përgjigje pa kërkuar server shkëmbimi.
  • E-mail të fuqishëm junk filtër, hiqni email-in e kopjuar, përgjigjuni me shtojcën, grumbullimin e operacioneve me një klikim dhe kështu me radhë ...
  • Gjyqi 60-i i pakufizuar falas. Garancia 60-ditore e parave. 2 vjet përmirësim dhe mbështetje falas. Blej një herë, përdorni përgjithmonë.
Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.