Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Si gjithmonë të hapni të gjitha përgjigjet e email-it sipas parazgjedhjes në Outlook?

Ndërsa përdorni Outlook 2013 ose versionin më të lartë, dritarja RE shfaqet në butonin e leximit sipas parazgjedhjes nëse zgjidhni email në listën e postës për t'u përgjigjur. Është e papërshtatshme për shumicën e përdoruesve të Outlook në përgjigjen e emaileve, kështu që ata duhet të dalin me dorë nga dritarja RE për përdorim të mëtejshëm. Ky artikull flet për konfigurimin e opsioneve të Outlook për të shfaqur gjithmonë përgjigjet e email-it sipas parazgjedhjes në Outlook.

Gjithmonë shfaqni të gjitha përgjigjet e email-it sipas parazgjedhjes në Outlook

Kutools për Outlook: 100 + Veglat e reja të Avancuara për Outlook.
Tab Zyra: Aktivizo modifikimin e skedave dhe shfletimin në zyrë, Ashtu si Chrome, Firefox, IE 8 / 9 / 10.
Menu klasike: Sillni Menus Vjetër dhe Toolbars Mbrapa në Office 2007, 2010, 2013, 2016 dhe 2019.

Gjithmonë shfaqni të gjitha përgjigjet e email-it sipas parazgjedhjes në Outlook

Ju lutemi bëni si më poshtë që gjithmonë të hapni të gjitha përgjigjet e email-it sipas parazgjedhjes në Outlook.

1. click Skedar > Opcionet.

2. Në Opsionet e Outlook dritare, klikoni postë në anën e majtë, kontrolloni Përgjigjet e hapura dhe përpara në një dritare të re kuti në Përgjigjet dhe përpara dhe më pas klikoni në OK button. Shih screenshot:

Prej tani, kur zgjedhni emailin në listën e postës për t'u përgjigjur, dritarja e RE do të shfaqet gjithmonë sipas parazgjedhjes.Kutools për Outlook

Më shumë se 100 Funksione të Avancuara për Outlook 2010, 2013, 2016, 2019 dhe 365

kutools shtënë ekran për pamjen e vogël për banner 201812

më shumë Features | Shkarko falas | Vetëm $ 39.00 për qindra funksione

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • To post as a guest, your comment is unpublished.
    Phil · 3 months ago
    진짜 짜증났는데, 감사합니다.