Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Si të hiqni ndryshimet e pistave nga dokumenti i Word?

Ndryshimet Track është një mënyrë për Microsoft Word të mbajnë gjurmët e ndryshimeve që bëni në një dokument, por ato janë të hidhur kur jeni duke reding dokument. Ndiqni hapat e ardhshëm për të hequr ndryshimet në pista.

Hiq ndryshimet e pista në Word 2003

Hiqni ndryshimet e pista në Word 2007 / 2010

Kutools për Fjalën: Shto 100 karakteristika të reja të avancuara në Word 2003 / 2007 / 2010 / 2013 / 2016 / 2019.
Tab Zyra: Aktivizo Editing Tabbed dhe Browsing në Office, Ashtu si Chrome, Firefox, IE 8 / 9 / 10.
Menu klasike për zyrën: Sillni pamjen e vjetër të Office 2003 Back në Office 2007, 2010, 2013, 2016 dhe 2019.

shigjetë flluskë e djathtë blu Hiq ndryshimet e pista në Word 2003

nxehtë
Amazing! Përdorni tabela efikase në Word (Office) si Chrome, Firefox dhe New Internet Explorer!

Lexo më shumë Shkarko falas

Hapi 1: kliko Pamje >> Tema >> shqyrtimin për të treguar funksionet e rishikimit në shiritat e veglave;

doc-Remove-track-ndryshimet-1

Hapi 2: nëse dëshironi të pranoni ndryshimet e pistave, klikoni Prano ndryshimin butonin >> Prano të gjitha ndryshimet në dokument dhe pastaj ruani dokumentin. Nëse pastaj nuk kaloni në hap 3;

doc-Remove-track-ndryshimet-2

Hapi 3: kliko Refuzo të gjitha ndryshimet në dokument dhe ta ruani dokumentin.

doc-Remove-track-ndryshimet-3


shigjetë flluskë e djathtë blu Hiqni ndryshimet e pista në Word 2007 / 2010

Hapi 1: kliko rishikim tab;

doc-Remove-track-ndryshimet-4

Hapi 2: nëse doni të pranoni ndryshimet e pistave, atëherë klikoni pranoj >> Prano të gjitha ndryshimet në dokument dhe pastaj ruani dokumentin;

doc-Remove-track-ndryshimet-5

Hapi 3: nëse nuk doni të pranoni ndryshimet e pistave, atëherë klikoni hedh poshtë >> Refuzo të gjitha ndryshimet në dokument dhe pastaj ruani dokumentin.

doc-Remove-track-ndryshimet-6
Kutools për Fjalën

Më shumë se 100 Funksione të Avancuara për Word 2003, 2007, 2010, 2013, 2016 dhe 2019

shtënë-kutools-700-225-kte

më shumë Features | Shkarko falas | Vetëm $ 39.00 për qindra funksione

, pastaj klikoni Refuzo >> Refuzo të gjitha ndryshimet në dokument dhe pastaj ruajeni dokumentin.
Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.