Cookies na ndihmojnë të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur shërbimet tona, ju pranoni përdorimin e cookies.
Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Shpejt fshini të gjitha fletët e punës të fshehura me një klik në Excel

Nëse keni një libër pune me fletë pune të shumta të fshehura, si mund të fshini të gjitha fletët e punës të fshehura menjëherë në Excel? me Fshi të gjitha fletët e fshehura of Kutools për Excel, mund të fshini me shpejtësi të gjitha fletët e punës të fshehura me një klik.


Perdorimi:

1. Hapni librin e punës që përmban fletët e punës të fshehura.

2. Aplikoni këtë softuer duke klikuar Kutools Më shumë > Pune > Fshi të gjitha fletët e fshehura. Shih screenshots:

shtënë fshini të gjitha fletët e fshehura 1

Dhe pastaj një kuti dialogu hapet dhe ju pyet nëse ju do të fshini të gjitha fletët e fshehura apo jo.

shtënë fshini fletët e fshehura 2

3. Pastaj kliko po, ju do të fshini të gjitha fletët e punës të fshehura me sukses. Shih screenshot:

shtënë fshini fletët e fshehura 3


Demo: Shpejt fshini të gjitha fletët e punës të fshehura me një klik në Excel

Kutools për Excel: me më shumë se shtojca të dobishme të 200 Excel, të lirë të provohen pa asnjë kufizim në ditët e 60. Shkarko dhe gjykim falas tani!


Mjetet e produktivitetit janë të rekomanduara
Mjetet e mëposhtme mund të kurseni shumë kohën dhe paratë tuaja, cila është e drejtë për ju?
Tab Zyra: Përdorimi i skedave të dobishme në Zyrën tuaj, si rruga e Chrome, Firefox dhe New Internet Explorer.
Kutools për Excel: Më shumë se 300 Funksione të Avancuara për Excel 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 dhe Zyra 365.
Menu klasike për zyrën: Sillni menutë të njohura në Zyrë 2007, 2010, 2013, 2016, 2019 dhe 365, sikur të ishin Office 2000 dhe 2003.

Kutools për Excel

Funksionaliteti i përshkruar më sipër është vetëm një nga funksionet e fuqishme 300 të Kutools për Excel.

Designed for Excel (Zyra) 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 dhe Office 365. Shkarkoni dhe përdorni falas për ditët e 60.

Kutia e kutisë së Kutools për Excel

btn lexo më shumë shkarko btn btn blerje

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.