Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Zbuloni të gjitha dritaret e punës së fshehtë me një klik në Excel

Nëse ka shumë fletore të punës të cilat janë të fshehura në Excel, nuk mund të zbulosh të gjitha këto dritare të punës me një klikim. Ju mund të keni për të zbuluar secilën prej tyre veç e veç. Kutools për Excel'S Zbuloni të gjitha dritaret e fshehura funksion mund të kurseni kohën tuaj duke shpejt të shmangur të gjitha dritaret e punës të fshehura me vetëm një klik.


Kliko Kutools > Trego / Fshih > Zbuloni të gjitha dritaret e fshehura. Shih screenshot:

xhiruar zbuluar dritaren e fshehur 1

shënim: Dritaret 5 në kllapa nënkuptojnë pesë libra të fshehura pune.


Shënime:

  1. Pas aplikimit Zbuloni të gjitha dritaret e fshehura, të gjitha dritaret e dritares së punës do të renditen vertikalisht ose horizontalisht në shiritin e detyrës.
  2. Ky shërbim mbështet Prish, shpejt mund t'i zbuloni të gjitha librat e fshehtë duke shtypur Undo (Ctrl Z) menjëherë.
  3. Ju mund të fshehni të gjitha workbooks inaktive me një klik duke përdorur Kutools për Excel'S Fshih Windows-in joaktive e cila qëndron në Shfaq Fshih grup.

Demo: Fshih të gjitha dritaret e punës në punë dhe më pas tregoni përsëri:

Kutools për Excel: me më shumë se shtojca të dobishme të 200 Excel, të lirë të provohen pa asnjë kufizim në ditët e 60. Shkarko dhe gjykim falas tani!


Mjetet e produktivitetit janë të rekomanduara
Mjetet e mëposhtme mund të kurseni shumë kohën dhe paratë tuaja, cila është e drejtë për ju?
Tab Zyra: Përdorimi i skedave të dobishme në Zyrën tuaj, si rruga e Chrome, Firefox dhe New Internet Explorer.
Kutools për Excel: Më shumë se 300 Funksione të Avancuara për Excel 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 dhe Zyra 365.
Menu klasike për zyrën: Sillni menutë të njohura në Zyrë 2007, 2010, 2013, 2016, 2019 dhe 365, sikur të ishin Office 2000 dhe 2003.

Kutools për Excel

Funksionaliteti i përshkruar më sipër është vetëm një nga funksionet e fuqishme 300 të Kutools për Excel.

Designed for Excel (Zyra) 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 dhe Office 365. Shkarkoni dhe përdorni falas për ditët e 60.

Kutia e kutisë së Kutools për Excel

btn lexo më shumë shkarko btn btn blerje

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.