Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Shpejt krijoni përgjigje auto pa serverin e shkëmbimit kur nuk jeni në zyrë në Outlook

Çdo një herë në një kohë, ju duhet të largoheni nga zyra ose të jeni në pushim për një pushim, por ju duhet të merrni email përmes Outlook tuaj gjatë largimit tuaj. Është e sjellshme t'u përgjigjesh emaileve të njerëzve kur i pranon ato. Pra, si zakonisht, ju duhet të krijoni përgjigje automatike kur jeni jashtë zyrës në Outlook tuaj. Normalisht, është shumë e komplikuar dhe e bezdisshme për ju që të bëni një përgjigje automatike në Outlook. Por me Kutools për Outlook's përgjigje shërbimeve, lehtë mund të konfiguroni përgjigjen automatike për llogaritë tuaja të postës elektronike kur dalin nga Zyra në Outlook.

Krijo auto përgjigje pa serverin e shkëmbimit kur nuk është në zyrë në Outlook

Kutools për Outlook: 100 + Veglat e reja të Avancuara për Outlook.
Tab Zyra: Aktivizo modifikimin e skedave dhe shfletimin në zyrë, Ashtu si Chrome, Firefox, IE 8 / 9 / 10.
Menu klasike: Sillni Menus Vjetër dhe Toolbars Mbrapa në Office 2007, 2010, 2013, 2016 dhe 2019.

Krijo auto përgjigje pa shkëmbim të shërbejë kur jashtë zyrës në Outlook

Ju mund ta konfiguroni lehtësisht përgjigjen automatike kur jeni jashtë zyrës në Outlook si më poshtë.

Kutools për Outlook: Me më shumë se shtesat shtesë të përdorshme të 20 Outlook, mund të provoni pa asnjë kufizim në ditët e 45. Lexo më shumë Trial i Lire Tani

1.Please aktivizo përgjigje duke klikuar Kutools > përgjigje > Aktivizo përgjigjen automatike, shihni screenshot:

shtënë përgjigje 1

2. Nëse nuk ka llogari të postës elektronike e cila është kontrolluar për përgjigje automatike, do të shkoni drejtpërdrejt në Menaxheri i Përgjigjeve automatike pas klikimit Aktivizo përgjigjen automatike, shih screenshots:
Ju lutemi kontrolloni llogarinë tuaj të postës elektronike për të cilën doni të aktivizoni funksionin e përgjigjes automatike në Menaxheri i Përgjigjeve automatike. Gjithashtu mund të rregulloje lëndën dhe përmbajtjen e përgjigjes automatike.


Shënimet:

1. Kur dikush vazhdon t'ju dërgojë email në të njëjtën ditë, Kutools për Outlook'S përgjigje programi do të zgjedhë t'i përgjigjet emaileve të para. Kjo do të thotë që pa marrë parasysh se sa shumë e-mail i keni marrë nga ai person, ai mund të marrë vetëm një email automatik të përgjigjes nga ju.

2. Nëse doni ta fikni këtë përgjigje funksion, kliko Kutools > përgjigje > Aktivizo përgjigjen automatike përsëri, dhe ndërmarrja do të mbyllet. Shih screenshots:

Aktivizo rregullin e përgjigjes automatike:
shtënë përgjigje 2

Çaktivizo rregullin e Përgjigjes Automatike:
shtënë përgjigje 3


Demo: Përcaktohet nga zyra (përgjigje automatike) me Kutools për Outlook

Bakshish: Në këtë Video, Kutools tab është shtuar nga Kutools për Outlook. Nëse keni nevojë për të, ju lutem klikoni këtu të kesh një gjyq falas falas 60 pa kufizim!Kutools për Outlook

Më shumë se 100 Funksione të Avancuara për Outlook 2010, 2013, 2016, 2019 dhe 365

kutools shtënë ekran për pamjen e vogël për banner 201812

më shumë Features | Shkarko falas | Vetëm $ 39.00 për qindra funksione

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.