Cookies na ndihmojnë të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur shërbimet tona, ju pranoni përdorimin e cookies.
Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Shpejt kopjoni skedarët ose dokumentet e hapura të tanishme në Word

Kutools për FjalënSkeda aktuale e kopjimit dhe Kopjoni të gjitha dosjet e hapura programi mund të kopjojë skedarët aktualë të Word-it të hapur ose dokumentet në clipboard, dhe pastaj ju mund të ngjisni ato në ndonjë dosje ose të bashkëngjitni në email. Me këtë softuer, ju nuk keni nevojë të lundroni në dosjen specifike që përmban skedarët ose dokumentet e hapura specifike për t'i kopjuar ato në Windows Explorer.

Për shembull, nëse dëshironi të bashkëngjitni dokumentin e hapur të hapur në email-in tuaj, nuk keni nevojë të klikoni Bashkangjit button për të lundruar në dosjen e dokumentit aktual të hapur për ta bashkangjitur atë. Ju vetëm duhet të aplikoni Kopjo skedarin aktual or Kopjoni të gjitha dosjet e hapura për të kopjuar dokumentet e hapura në Word dhe pastaj ju mund të shkoni për të ngjitur ato në email-in tuaj si skedarë të bashkangjitur në Outlook.

Kopjoni skedarin ose dokumentin e hapur të hapur në Word

Kopjoni të gjitha skedarët ose dokumentet e hapura në Word

Kutools për Fjalën: Shto 100 karakteristika të reja të avancuara në Word 2003 / 2007 / 2010 / 2013 / 2016 / 2019.
Tab Zyra: Aktivizo Editing Tabbed dhe Browsing në Office, Ashtu si Chrome, Firefox, IE 8 / 9 / 10.
Menu klasike për zyrën: Sillni pamjen e vjetër të Office 2003 Back në Office 2007, 2010, 2013, 2016 dhe 2019.

shigjetë flluskë e djathtë blu Kliko Kutools > Më shumë> Kopjoni skedarin aktual / Kopjoni të gjitha dosjet e hapura. Shih screenshot:

shtënë kopje aktuale të gjithë dosjen 1


shigjetë flluskë e djathtë blu Kopjoni skedarin ose dokumentin e hapur të hapur në Word

Nëse keni nevojë të kopjoni me shpejtësi dokumentin aktual të hapur në aplikacionin Microsoft Word pa përdorur një VBA ose duke u naviguar në dosjen e dokumentit në Windows Explorer, ju mund të kopjoni me lehtësi dokumentin e tanishëm të hapur si më poshtë:

1. Ju lutemi të aplikoni softuerin duke klikuar Kliko Kutools > Më shumë> Kopjoni skedarin aktual.

2. Do të shihni se po shfaq një mesazh në shiritin e Statusit të Fjalës, siç tregohet në foton më poshtë.

Bakshish: Pasi që dokumenti është kopjuar, mund ta ngjisni në një dosje tjetër skedari ose për ndonjë qëllim tjetër.

shënim: Një dokument i ruajtur kurrë nuk mund të kopjohet me këtë program.


shigjetë flluskë e djathtë blu Kopjoni të gjitha skedarët ose dokumentet e hapura në Word

Nëse dëshironi të kopjoni me shpejtësi të gjitha skedarët ose dokumentet e hapura në aplikacionin Microsoft Word pa përdorur një VBA ose duke u naviguar në dosjen e dokumenteve në Windows Explorer, ju mund të kopjoni me lehtësi të gjitha dokumentet e hapura si më poshtë:

1. Ju lutemi të aplikoni softuerin duke klikuar Kliko Kutools > Më shumë> Kopjoni të gjitha dosjet e hapura.

2. Do të shihni se po shfaq një mesazh në shiritin e Statusit të Fjalës, siç tregohet në foton më poshtë.

Bakshish: Pasi që dokumentet janë kopjuar, ju mund ta ngjisni atë në një dosje tjetër skedari ose për ndonjë qëllim tjetër.

shënim: Një dokument i ruajtur kurrë nuk mund të kopjohet me këtë program.


shigjetë flluskë e djathtë bluArtikuj që kanë lidhje


Ky është vetëm një mjet i Kutolës për Fjalën

li-portokalliKutools për Fjalën ju liron nga kryerja e operacioneve që kërkojnë kohë në Word;

li-portokalliMe paketat e mjeteve të dobishëm për Word 2019, 2016, 2013, 2010, 2007, 2003 dhe Office 365;

li-portokalliLehtë për t'u përdorur dhe instaluar në Windows XP, Windows 7, Windows 8 / 10 dhe Windows Vista;

më shumë Features | Shkarko falas | Blej tani

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • To post as a guest, your comment is unpublished.
    pearl · 1 years ago
    email all contact numbers stored on 0740753064