Cookies na ndihmojnë të ofruar shërbimet tona. Duke përdorur shërbimet tona, ju pranoni përdorimin e cookies.
Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Zgjedhni lehtë paragrafët jo të drejtuara në Word

me Përzgjidhni Paragrafët Jo-Drejtues dobia e Kutools për Fjalën, mund të zgjidhni me shpejtësi të gjitha paragrafët që nuk dalin nga dokumenti aktual me një klikim.

Zgjedhni të gjitha paragrafët që nuk shkelen në të gjithë dokumentin.

Zgjidh të gjitha paragrafët që nuk shkelen nga një përzgjedhje e dokumenteve aktuale.

Kutools për Fjalën: Shto 100 karakteristika të reja të avancuara në Word 2003 / 2007 / 2010 / 2013 / 2016 / 2019.
Tab Zyra: Aktivizo Editing Tabbed dhe Browsing në Office, Ashtu si Chrome, Firefox, IE 8 / 9 / 10.
Menu klasike për zyrën: Sillni pamjen e vjetër të Office 2003 Back në Office 2007, 2010, 2013, 2016 dhe 2019.

shigjetë flluskë e djathtë blu Kliko Kutools > paragrafët > Përzgjidhni Paragrafët Jo-Drejtues. Shih screenshot:

shtënë zgjidhni jo shkon paragrafët 01


shigjetë flluskë e djathtë blu Zgjedhni të gjitha paragrafët që nuk shkelen në të gjithë dokumentin

Duke supozuar se ka zëra në dokumentin tuaj të fjalës dhe dëshironi të zgjidhni të gjitha paragrafët që nuk janë të titulluara nga ky dokument (siç tregohet në ekranin e mëposhtëm). Ju mund të shpejt të merrni atë bëhet si vijon:

1. click Kutools > paragrafët > Përzgjidhni Paragrafët Jo-Drejtues.

2. Ai do të zgjedhë të gjitha paragrafët që nuk shkelen nga i tërë dokumenti. Shihni më poshtë shfaqen screenshots.


shigjetë flluskë e djathtë blu Zgjidh të gjitha paragrafët që nuk shkelen nga një përzgjedhje e dokumentit aktual

1. Zgjidh një pjesë të dokumentit aktual dhe kliko Kutools > paragrafët > Përzgjidhni Paragrafët Jo-Drejtues.

2. Ai do të zgjedhë paragrafe jo të drejtuara nga pjesa e zgjedhur e dokumentit.


Ky është vetëm një mjet i Kutolës për Fjalën

li-portokalliKutools për Fjalën ju liron nga kryerja e operacioneve që kërkojnë kohë në Word;

li-portokalliMe paketat e mjeteve të dobishëm për Word 2019, 2016, 2013, 2010, 2007, 2003 dhe Office 365;

li-portokalliLehtë për t'u përdorur dhe instaluar në Windows XP, Windows 7, Windows 8 / 10 dhe Windows Vista;

më shumë Features | Shkarko falas | Blej tani

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.