Këshillë: Gjuhët tjera janë të përkthyera në Google. Ju mund të vizitoni English versionin e kësaj lidhjeje.
Identifikohu
x
or
x
x
Regjistrohu
x

or

Kutools për Word 7.90 - Shënimet e lëshimit

Fixed: Disa bugs të vogla.

Data e lëshimit: Maj 04, 2015


Kutools për Word 7.60 - Shënimet e lëshimit

Fixed: Aplikacionet e zyrave do të rrëzohen kur të aktivizohet vendosja e EAF e EMET.

Fixed: Disa bugs të vogla.

Data e lëshimit: Qershor 27, 2014


Kutools për Word 7.50 - Optimizoni veçoritë

Mjetet e mbledhjes së shtojcave Microsoft Word - Kutools për Word 7.50 - janë në dispozicion tani. Të gjithë përdoruesit e regjistruar janë të lirë të përmirësojnë versionin më të fundit, ju lutem shkoni për të shkarkuar dhe instaluar softuerin nga këtu.


shigjetë flluskë e djathtë blu Shto më shumë opsione gjuhësore

Për më shumë informacion rreth përkthimit të softuerit në gjuhën tuaj dhe të merrni një licencë të lirë të softuerit, ju lutemi vizitoni këtu.


shigjetë flluskë e djathtë blu Zbuloni dhe kombinoni Pllakën e Tregtisë Automatike, Shtyllën e Shënuesve dhe Pllakat e Përshkrimit në një panel

Duke vepruar kështu, kjo do t'ju kursejë shumë hapësirë ​​pune kur ju duhet të punoni me AutoText, Bookmark dhe Caption në të njëjtën kohë. Në AutoText, ka disa simbole të ndërtuara dhe kutitë e kontrollit. Ju gjithashtu mund të shtoni simbolet e tjera, kutitë e kontrollit ose shpesh përdorni fjalë / fraza në AutoText. Për më shumë informacion rreth asaj se si të shtosh më shpesh përdor fjalët / fraza në tekst, ju lutem vizitoni këtu.


shigjetë flluskë e djathtë blu Optimizoni formatin e dokumentit

Përfshini nën-drejtoritë: Konvertoni skedarët në dosjen burimore duke përfshirë skedarët në nën-dosjet.

Rruga e destinacionit njëjtë si burimi: Ruani skedarët e rezultateve në dosjen burimore.

Replace if file exist: Zëvendësoni skedarët që kanë emra të njëjtë me skedarët e rezultateve.

Fshi skedarin burimor pas konvertimit: Hiq skedarët burimor pas operacionit.


shigjetë flluskë e djathtë blu Optimizo dokumentin e ndarjes

Në Kutools për Word 7.50, ju mund ta ndani dokumentin me fjalë Kreu 1, Faqe e thyer dhe Seksioni pushimdhe faqe(duke ndarë secilën faqe si një dokument të ri fjala).


Ky është vetëm një mjet i Kutolës për Fjalën

li-portokalliKutools për Fjalën ju liron nga kryerja e operacioneve që kërkojnë kohë në Word;

li-portokalliMe paketat e mjeteve të dobishëm për Word 2019, 2016, 2013, 2010, 2007, 2003 dhe Office 365;

li-portokalliLehtë për t'u përdorur dhe instaluar në Windows XP, Windows 7, Windows 8 / 10 dhe Windows Vista;

më shumë Features | Shkarko falas | Blej tani

Say something here...
symbols left.
You are guest ( Sign Up? )
or post as a guest, but your post won't be published automatically.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • To post as a guest, your comment is unpublished.
  Ashish Shah · 4 years ago
  Hi,

  I am looking for tool which can convert every cell of word table into images and store them at a location. I am trying your current trial version of software but am able to find only way to convert whole table into image. Can you please let me know how to achieve this using your tool?

  Thanks
  Ashish